A hard textured sheep milk cheese with a robust concentrated flavor. A classic grating cheese.
Sold in 6-8 oz units. Priced per unit.
$6.50 Original price was: $6.50.$4.62Current price is: $4.62.

A hard textured sheep milk cheese with a robust concentrated flavor. A classic grating cheese.
Sold in 6-8 oz units. Priced per unit.
Cheese
Reviews
There are no reviews yet.